Turkcell Faturasız 3lü Paketler Nedir, 2020 Tarifesi Nasıl Yapılır?

Her bütçeye uygun olarak hazırlanmış tekli paketler ya da çoklu paketler ile 2020 senesinde da faturalı ve faturasız hatlara hususi kampanyaları ile sizleri mutlu etmeye devam ediyor.

Özellikle çoklu içeriklere haiz olan paketler daha fazlaca dikkat çekmektedir. Bu tarz paketler birden fazlaca iletişim kanalına bir araya toplamış olduğu için ve daha uygun bir ücretlendirmeye denk geldiği için daha çok tercih edilmektedir.

Turkcell faturasız 3lü paketler hazır kart abonelerine hususi olarak değişik paket içerikleri ve avantajları ile sizleri beklemekte.

 

İnternet Hızını Arttırmanın Garantili Yolları Nedir?

En başta da söylediğimiz gibi en garanti yol web sağlayıcının sağlam altyapı ve teknik olanaklara haiz olduğundan güvenilir olmaktır. İnternet sağlayıcısından gelen bağlantı hızı düşük ise web her zaman yavaş olacaktır. Diyelim ki sağlayıcıdan gelen bağlantı hızında sorun yok. Peki, bu durumda sorun ne olabilir ve nasıl çözülebilir? Bu durumda sorun çeşitli nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Bağlantı hızı dışında webin yavaş olması şunlardan kaynaklanabilir;

 • Modemin konumu
 • Modem yazılımının güncel olmaması
 • Sinyal parazitlerinin devreye girmesi
 • Fena amaçlı yazılımlar-virüsler
 • Bant genişliğini etkileyen arka plan uygulamaları
 • Ağdaki cihazların sayısının fazla olması
 • Donanımın eski olması

Modeminiz ile bilgisayarınız arasındaki mesafeyi azaltarak ve araya bir şey girmesini engelleyerek modem kaynaklı sorunları çözebilirsiniz. Modem yazılımını güncelleyebilirsiniz. Kullandığınız cihazlarda temizleme işlemleri yapabilirsiniz. Gereksiz uygulamaları programları kapatabilirsiniz. DNS ayarlarını değiştirmek de etkili olabilir. Virüs tarama programları kullanabilirsiniz. Google yerine Firefox arama motoru kullanmak da daha hızlı sonuç verebilir. Sağlam bir web sağlayıcısından web alırsanız bu tür teknik sorunlar için de size yardımcı olurlar. Uydunet bu mevzuda oldukça başarılıdır. İnternet hızınız her daim yüksek olurken yaşadığınız sorunlarla ilgili de teknik destek sunulur.  Yüksek hızda web kullanmak için fiber optik altyapıyla sunulan kablonet web paketlerini tercih edebilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3’lü Paket İçerikleri

Her bütçeye uygun olarak hazırlamış hazırkart abonelerinin faydalanabilecekleri Turkcell faturasız 3lü paketler seçeneklerini faturasız hatta haiz olanlar değerlendirebilirler.

Turkcell faturasız 3lü paketler içeriklerine SMS yolu ile Turkcell satmaca merkezlerini ziyaret ederek yada alan kişi hizmetlerini arayıp iletişim kurarak detaylı bilgisini alabilir ve telefonunuza tanımlayabilirsiniz.

Turkcell 3’lü paket içerikleri içinde en fazla tercih edilen bol dakika SMS ve web barındıran uçuran tarife paketleridir.

Turkcell Uçuran 6 GB Paketi

Paket içinde ne olduğu oldukça dolu bir şekilde hazırlanmıştır. Kişinin bir ay boyunca kesintisiz bir şekilde kullanabileceği her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve yine her yöne 1000 SMS gönderme hakkı bulunur. Bunun dışında özellikle web kullanıcıları için düşünülmüş olan 6 GB’lık web pakete dahildir.

Bunun yanı sıra Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu bip adlı uygulama içinde kullanabileceğiniz artı 5 GB web armağan olarak sunulmaktadır.

Turkcell Uçuran 6 GB Paketi Iyi mi Yapılır?

Telefonlara tanımlamak istediğiniz Turkcell uçuran 6 GB paketi telefonun sms kısımına yazacağınız kısa mesaj ile göndereceğiniz işlem ile gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile Uçuran 6 GB yazdıktan sonrasında 2222‘ye kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Kısa sürede hattınıza paket tanımlanacaktır.

 • Turkcell Uçuran 8 GB Paketi: Paket içeriğinde 750 dakika konuşma, 1000 SMS ve 8 GB web bulundurur. Bip ve dergilik uygulamalarında kullanabileceğiniz artı 5 GB web verilmektedir.
 • Telefonun mesaj kısmına Uçuran 8 GB yazdıktan sonrasında 2200’ a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Turkcell Uçuran 10 GB Paketi : Gün içerisinde konuşmak, mesajlaşmak ve web paketini kullanmak isteyen ve bunu daha yoğun bir şekilde gerçekleştiren kişiler için daha geniş çaplı olan bu paket; 750 dakika konuşma, 1000 sms ve 10 GB web içermektedir.
 • Turkcell’in fizy ve dergilik servislerinde kullanılabilen artı 5 GB telefonlara tanımlanır. Telefonun mesaj kısımlarına Uçuran 10 GB yazdıktan sonrasında 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Turkcell Uçuran 6 GB Plus Paketi: Daha dolu bir paket içeriğine haiz olmak isteyenlerin tercih edebileceği bu paket içerisinde; 1000 dakika, 1000 SMS ve 8 GB web barındırır.
 • Bip ve dergilik uygulamalarında kullanabilmek için artı 5 GB verilmektedir. Telefonun mesaj kısımlarına büyük harfler ile Uçuran 8 GB Plus yazdıktan sonrasında 2200’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Turkcell Uçuran 14 GB Paketi: Daha bol paket içeriğine haiz olmak isteyenlerin tercih ettikleri bu paket kendi içerisinde; 750 dakika, 1000 SMS ve 14 GB web hakkı bulundurur.
 • Öteki paketlerden farkı web hakkının daha çok oluşudur. Fizy, bip ve dergilik uygulamalarında kullanabileceğimiz 5 GB artı web farkından faydalanabilmek için telefonların mesaj kısmına Uçuran 14 GB yazdıktan sonrasında 2200’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Yukarıda saymış olduğumuz tüm paketleri Turkcell dijital operatör uygulamasına giriş yaparak da bakabilir, bilgi edinebilir ve buradan paketleri satın alabilirsiniz.

Böyle bir uygulamanın bulunmadığı ve varlığından haberinizin olmadığı durumlarda telefonlarla alan kişi hizmetlerini arayarak Turkcell alan kişi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3’lü Tarifelerin Tutarları Nedir?

Bol bol konuşma, mesaj ve web hakkı bulunduran ve bunun yanında Turkcellin kendi uygulamaları içerisinde kullanabileceğiniz ücretsiz web paketleri ile beraber göz dolduran üçlü paketlerin ücretlendirmleleri şu şekildedir:

 • Uçuran 6 GB Paketi 45 TL
 • Uçuran 8 GB Paketi 50 TL
 • Uçuran 10 GB Paketi 55 TL
 • Uçuran 6 GB Plus Paketi 55 TL
 • Uçuran 8 GB Plus Paketi 60 TL
 • Uçuran 14 GB Paketi 65 TL

Gnc Turkcell Faturasız Üçlü Tarifeler

Faturasız abonelere hususi olarak sunulmuş Turkcell faturasız 3lü paketler oldukça dikkat çekiyor. İçeriğe bakıldığında hem dolu dolu hem de uygun fiyatlar ile bütçeyi sarsmayan üçlü paketler gençler tarafınca da tercih edilmektedir. GNC paketleri 25 yaş altı olan Turkcell faturasız kullanıcıları faydalanabilirler.

Gnc Turkcell Faturasız 3’lü Tarifeler Nedir?

 • Süper 6 GB Paketi
 • GNC Süper 8 GB Paketi
 • GNC Süper 10gb Paketi
 • GNC Süper 12 GB Paketi
 • GNC Süper 14 GB Paketi
 • Her Yöne 1500 Dakika Kampanyası

Gnc Turkcell Faturasız Süper 10 GB Paketi

Turkcell’in genç kullanıcılarına hususi olarak sunmuş olduğu GNC Super 10 GB paketi içeriğine bakıldığında oldukça doyurucu ve geniş çaplı bir paket olduğu görülür. Fiyatı da içeriğe gore oldukça uygundur.

Paket içeriğinde 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 10 GB web hakkı bulunmaktadır.
Turkcell’in toplumsal medya ağları olan Fizy de kullanılmak suretiyle 1 GB kullanım hakkı ile beraber başlangıç üyeliği de verilmektedir.
Dergilik uygulamasında kullanılabilecek 5 GB armağan internette verilir.
Yine bu paketi meydana getiren her üyeye Bip’te kullanılabilecekleri 5 GB web verilir.

Gnc Turkcell Faturasız Süper 10 GB Paketi Iyi mi Yapılır?

Turkcell’in 25 yaş altı gençlere sunmuş olduğu 10 GB paketini yapabilmek için telefonların mesaj kısımlarına büyük harfler ile Süper 10 GB yazdıktan sonrasında 2200‘a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

 • Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında kısa sürede hattınıza paket tanımlanmış olacaktır.
 • Her paketin 4 haftalık kısaca 1 aylık kullanım süresi bulunmaktadır.
 • GNC Turkcell faturasız süper 10 GB paketinden faydalanabilmek için aylık olarak 49 TL ücretlendirmesini ödemeniz gerekmektedir.